Milí studenti, rodičové, kolegové a naši blešší přátelé.
Už tento čtvrtek 21. 9. od 15 hodin se na dvoře Anežky budovy A uskuteční BLEŠÁK v rytmu let osmdesátých!

Můžete přijít v ten den oděni „osmdesátkově“, babičce okoukněte skříň nebo se inspirujte módou let osmdesátých, zrovna tak i účesem. Pokud máte nějaké přání na vaši oblíbenou „osmdesátkovou“ hudbu, pošlete mi je, zařadím ji do play listu.

Co to znamená pro ty, kteří to zažijí jako svůj „blešák č.1.“?

Tak jako každý rok můžete nabízet svoje kousky, co už nevyužijete – knihy, umělecká dílka, oblečení, šmuk, bytové doplňky, věci nové i použité, vůle vaše, prostě různé věcičky, cetičky všeho druhu co ještě potěší něčí očko či srdéčko. Ceny bývají spíše nižší, ale handlujte, čenčujte, smlouvejte, vyvolávejte, vše je vítáno!

Můžete i dobroty upéci, vařiti či smažiti. Dobroty jsou vždy srdečně vítány a jdou na dračku. Vše jde do vaší kapsy a můžete ZA TO HNED NAKOUPIT DALŠÍ fajn KOUSKY, pro vaši domácnost nepostradatelné. VYZDOBIT SI PRIVAT, POKOJÍK, ZÁMEK….

Akce se uskuteční i kdyby trakaře padaly, to bychom pak byli uvnitř v budově A, neboli mokrá verze.

Chcete prodávat?🤩Skvělá zpráva! Napište mi abychom měli přehled o počtu stánečků. Pokud chcete prodávat občerstvení (kterého není nikdy dost), napište co dobrého vymyslíte, aby se nepotkaly tři konkurenční stánečky s bramborákem.
Nápoje by byly také fajn.

Můžete si ke svému stánečku vymyslet i slogan, který bude jako nápis lákat zákazníky.🤩

Stánek s věcičkami a cetičkami by byl „blešácký“, tedy na zemi či na dece či na stole.
Stoly budou k dispozici, jen ubrus či deku je dobré mít vlastní. Pokud si vymyslíte nějaký svůj speciální stánek, vše je dovoleno! Nezapomeňte na kasičku třeba ve stylové ledvince či krabičce a drobásky na vrácení.

Těšíme se na viděnou!!!

Kdo na blešáku nakoupí, ten nikdy neprohloupí!

Věra Chovancová